Pokud si budete chtít něco vyzkoušet.. Doražte k nám na MĚLNÍK :)

Jak správně změřit své míry

Jak_Změřit_Své_Míry_BomBamBino_2a

Každý námi ušitý kousek oblečení je originál jen pro Vás.

Proto budeme rádi za co nejvíce informací ohledně Vašich rozměrů. Pokud máte třeba delší ruce, širší paže, širší nebo naopak úzká ramena, vše nám do poznámky napište. Velmi nám záleží na tom, aby Vám oblečení sedělo a cítili jste se v něm příjemně. Pokud máte svůj oblíbený kousek v šatníku, který Vám perfektně sedí, můžeme měřit přímo na něm a nebo pak na sobě podle níže uvedeného návodu. Nebráníme se dokonce ani individuálním úpravám oblečení, delší náplety, asymetrická délka mikiny atd. 

Všechny rozměry se měří v nejširším místě nejlépe krejčovským metrem. 

Délka rukávu:

  • délku rukávu vždy měřte od krku (je to i z toho důvodu, že většina našeho oblečení má raglánové rukávy, které začínají již od krku); nebojte se obzvlášť u mikin a mikinošatů přidat nějaký ten centimetr navíc. Počesaná teplákovina, ze které tyto výrobky šijeme, má tendenci se na délku trošku srážet. 

 

Délka šatů, mikin, triček:

  • doporučujeme měřit vždy zadní délku, v případě asymetrie si pak střih na přední části již upravíme. Délka se měří od krku po hýždě, kolena nebo třeba kotníky... to je již na Vás. ;) 

 

Šířka:  

  • prsa -měříme přes nejširší místo 

    

Pas:

  • měříme v nejužším místě cca v místě pupíku (u těhotenských kousků mi prosím uvádějte nejširší místo přes pupík a případně i Vaši konfekční velikost před otěhotněním, abyste toto oblečení mohly využít i po období těhotenství :) )

Boky:

  • měří se nejširší místo přes boky. Prosím, v tomto případě nám uvádějte, zda máte oblečení raději volnější či na tělo, abyste byly spokojené. 

I u oblečení na míru je lepší uvést i případně konfekční velikost, kterou většinou nosíte, jelikož mírami můžete odpovídat nějaké velikosti, ale preferujete třeba obtáhlejší oblečení, nebo případně naopak. 

Děkujeme a těšíme se na společné tvoření originálního kousku jen pro vás. A pokud byste chtěli s něčím poradit, tak jsme tu pro Vás.