Pokud si budete chtít něco vyzkoušet, tak není problém. Doražte k nám na MĚLNÍK nebo na některý z marketů :)

Oblečení na dovolenou k moři

Oblečení na dovolenou k moři

 

v tomhle článku si zkusíme projít pár praktických kousků, které mít sebou na dovču a nemuset si sebou zabalit celý šatník, takže budete ještě pochváleny od své polovičky, jak jste skromná 😀

 

Pokud plánujete nejen válecí dovču s drinkem na pláži, kde Vám stačí dvoje plavky ... tak by bylo fajn si dát dohromady pár outfitů, které se budou hodit na procházky městem, pobíhání po pláži, večerní sedánek na drink či příjemnou procházku na vyhlídku. Takže džínová bundička a kožená bunda. Tenisky, conversky a jde se kombinovat... 

Základem jsou kvalitní kousky z nemačkavého materiálu, které vytáhnete z kufru, nebo v nich vystoupíte z letadla či auta a jste hned ready.

Jeden takový materiál je třeba viskózový úplet, který je skvělý na teplé letní dny… je lehoučký, není na něm vidět pot, trošku chladí a hlavně oblečení z něj srolujete do pidi ruličky.

U nás z tohoto materiálu najdete tílkové letní šaty v midi délce. Tahle délka je praktická na dny s větříkem, to abyste nemusela chytat šaty až u krku a mohla se klidně věnovat jiným věcem. 🙂Další naprosto boží materiál je mušelín jinak luxusní gázovina (100 % bavlna)

Tenhle už od výroby zmačkaný materiál je prostě TOPka. Zabere pidi místo v kufru, nepotí se v něm, nemusí se žehlit, je in a je ve spoustě krásných odstínů.

My z tohoto materiálu šijeme hned několik kousků, protože jste nás přesvědčili, že je na léto nej 👏Na kalhoty, které se nevytahují a nemačkají se nám nejvíce osvědčil materiál Punto di Prada. Je to jeden z těch hodobóžovějších a dražších materiálů, ale rozhodně se za něj vyplatí si připlatit.

Šijeme z něho kalhoty hned ve dvou šířkách a jsou to jedny z Vašich nejoblíbenějších kousků.

 
Každopádně ať už jedete kamkoliv, tak Vám přejeme ať si to pořádně a pohodlně užijete třeba s nějakým kouskem od nás. Vaše  Radka z BombamBino 🙏