Hnízdečka

2 položek celkem
Bombambino hnízdečko 2 clipped rev 1
Hnízdečko
Na zakázku do 14 dnů
od 1 299 Kč

Hnízdečko pro miminko BomBamBino o rozměru 75x35 cm je díky bezpečnostnostnímu pásku přes zavazování jedním z nejbezpečnějších pro zdravé spaní. Hnízdo...

74/1.18
Bez názvu
Hnízdečko pro dvojčátka
Na zakázku do 14 dnů
od 1 499 Kč

Hnízdečko pro 2 miminka BomBamBino o rozměru 75x70 cm je díky bezpečnostnostnímu pásku přes zavazování jedním z nejbezpečnějších pro zdravé spaní. Hnízdo miminkům...

125/1.18

 

BomBamBino hnízdečko

Hnízdečko pro miminko je skvělou volbou, protože umožní Vašemu děťátku klidný, nerušený spánek. Postýlka bývá pro miminka příliš otevřený, volný prostor a miminka jsou zvyklá na stísněné prostředí u maminky v bříšku. Tento příjemný pocit bezpečí jim pomáhá navodit právě hnízdo, které slouží zároveň jako mantinel, eliminuje tedy pohyby miminka v postýlce a brání možným úderům o okraje postýlky. Skvělé využití hnízdečka je i do kočárku, do Vaší postele, kde zabrání zalehnutí miminka, ale i na cesty. Díky bezpečnostnostnímu pásku přes zavazování je jedním z nejbezpečnějších. 

Nejbezpečnejší hnízdečko na trhu - používáme pásek Safety belt (je to pásek na suchý zip, který je přes zavazování hnízdečka) Díky němu se nemůže dostat děťátku do tkanice nožička, ručička či jiná část těla.

Dostatečná velikost do 1 roku děťátka - rozměr ležící plochy je 35 x cca 67cm (tento rozměr je i kvůli tomu, aby se vám vešlo hnízdečko do postýlky a následně i do pračky a sušičky).

Materiál - používáme jen materiály s atesty pro děti do 3 let. Jak látky, ze kterých hnízdečka šijeme, tak i výplňové materiály, které jsou z dutého vlákna, které je hypoalergenní a rychle schne, aby se v nich netvořila plíseň.

Podhlavníček - součástí každého hnízdečka máme polovysypaný polštářek v designu hnízdečka, který zabraňuje slehnutí hlavičky miminka a napomáhá úplnému uvolnění.

Balení - Ke každému hnízdečku přidáváme protiprachový povlak, který vám umožní cestovat kamkoliv bez zašpinění a zdlouhavého hledání, do čeho hnízdečko zabalíte. Protiprachový obal vám také umožní, aby hnízdečko počkalo čisté na další miminko.

Údržba - všechny látky, které na výrobu používáme, pereme v sensitive prášku a žehlíme, takže hnízdečko máte připravené rovnou k použití.

 

Šijeme pro Vás vše na míru a s láskou, proto si můžete vybrat libovolnou kombinaci látek a barev z našeho vzorníku a vytvořit si tak hnízdečko ušité přesně pro vaše zlatíčko. 

Každá z nás má jistě ráda, když vše k sobě ladí, proto i k hnízdečku můžete mít například zavinovačku, deku, mantinel nebo polštářek se stejném designu jako set.